Montaż Klimatyzacji, Montaż Klimatyzacja Warszawa - Multi-Klima

klimatyzacja warszawa
Klimatyzacja Warszawa Multi-Klima
Klimatyzacja Warszawa Multi-Klima
Klimatyzacja Warszawa Multi-Klima
Klimatyzacja Warszawa Multi-Klima
Klimatyzacja Warszawa Multi-Klima
Klimatyzacja Warszawa Multi-Klima
Montaż i serwis klimatyzacji
Przejdź do treści

Menu główne:

Montaż Klimatyzacji, Montaż Klimatyzacja Warszawa

MULTI-KLIMA oferuje profesjonalne usługi z zakresu klimatyzacja na terenie Warszawy.

Oferujemy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny wszystkich urządzeń klimatyzacyjnych. Wykorzystując zdobyte doświadczenie z zakresu branży HVAC (Klimatyzacja, Wentylacja mechaniczna, Pompy ciepła, Rekuperacja). Pompy ciepła w naszej ofercie sprawnie pracujących w skrajnie niskich temperaturach do - 26 C.

Realizację systemów klimatyzacji wykonujemy z projektów przygotowanych przez nasze biuro projektowe ale również możemy wykonać realizację na podstawię przygotowanego projektu. Zachęcamy do rozmów z naszymi pracownikami którzy się zajmują doborem wydajności klimatyzatorów oraz innych urządzeń z branży HVAC (z uwagi na wieloletnie doświadczenie - wiemy jak przygotować projekt żeby przy eksploatacji obiektu, domu lub mieszkania nie było problemów z użytecznością urządzeń klimatyzacji czy wentylacja.
montaż klimatyzacji w domu oraz mieszkaniu
profesjonalny montaż klimatyzacji w warszawie
Klimatyzatory w dzisiejszych czasach przydają się już nie tylko dla komfortu. W wielu pomieszczeniach, w których pracują maszyny np. w serwerowniach, klimatyzacja jest niezbędna ze względów bezpieczeństwa. Przygotowana przez nas oferta dotycząca klimatyzatorów najlepszych producentów sprosta oczekiwaniom zarówno klientów indywidualnych jak też firmowych. W naszej propozycji szczególne miejsce zajmują produkty typu Split. Urządzenia tego typu składają się z dwóch części.

Głośniejsza, czyli sprężarka znajduje się na zewnątrz budynku, natomiast pracujący cicho parownik wewnątrz. Oprócz rozwiązań typu Split i Multi Split przygotowaliśmy dla swoich odbiorców systemy kasetonowe, przenośne, podstropowe, oraz podsufitowo – przypodłogowe. Dzięki tak zróżnicowanej propozycji, będziemy mogli dobrać rozwiązania dopasowane do specyfiki konkretnych obiektów. Nim przystąpimy do prac instalacyjnych, nim w ogóle wybierzemy wspólnie z klientem najlepszą dla niego opcję, nasi pracownicy zajmą się wstępnymi pomiarami.

Pomiary są niezbędne, aby zweryfikować moc chłodniczą, której potrzebuje odbiorca, aby zapewnić dogodną temperaturę i wilgotność powietrza w konkretnym obiekcie. Po pracach instalacyjnych nie zostawimy naszych klientów bez opieki. Świadczymy bowiem regularne prace serwisowe, oraz realizujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Wszystko po to, aby korzystanie z naszych klimatyzatorów było bezpieczne, wygodne i proste przez długie lata.
montaż klimatyzatorów w biurach
Ocena: 5.0/5
Oceny
4,8/5 31 Klienci zadowoleni
FORMULARZ
KONTAKTOWY
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego