klimatyzacja
tel. 502 949 181
Montaż Klimatyzacji, Montaże Klimatyzacja Warszawa

   MULTI-KLIMA oferuje profesjonalne usługi z zakresu klimatyzacja na terenie Warszawy.


    Oferujemy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny wszystkich urządzeń klimatyzacyjnych. Wykorzystując zdobyte doświadczenie z zakresu branży HVAC (Klimatyzacja, Wentylacja mechaniczna, Pompy ciepła, Rekuperacja). Pompy ciepła w naszej ofercie sprawnie pracujących w skrajnie niskich temperaturach do - 26 C.


 

    Realizację systemów klimatyzacji wykonujemy z projektów przygotowanych przez nasze biuro projektowe ale również możemy wykonać realizację na podstawię przygotowanego projektu. Zachęcamy do rozmów z naszymi pracownikami którzy się zajmują doborem wydajności klimatyzatorów oraz innych urządzeń z branży HVAC (z uwagi na wieloletnie doświadczenie - wiemy jak przygotować projekt żeby przy eksploatacji obiektu, domu lub mieszkania nie było problemów z użytecznością urządzeń klimatyzacji czy wentylacji.


                    klimatyzacje w warszawa          klimatyzacje warszawa montaże i serwis

     Klimatyzatory w dzisiejszych czasach przydają się już nie tylko dla komfortu. W wielu pomieszczeniach, w których pracują maszyny np. w serwerowniach, klimatyzacja jest niezbędna ze względów bezpieczeństwa. Przygotowana przez nas oferta dotycząca klimatyzatorów najlepszych producentów sprosta oczekiwaniom zarówno klientów indywidualnych jak też firmowych. W naszej propozycji szczególne miejsce zajmują produkty typu Split. Urządzenia tego typu składają się z dwóch części.


     Głośniejsza, czyli sprężarka znajduje się na zewnątrz budynku, natomiast pracujący cicho parownik wewnątrz. Oprócz rozwiązań typu Split i Multi Split przygotowaliśmy dla swoich odbiorców systemy kasetonowe, przenośne, podstropowe, oraz podsufitowo – przypodłogowe. Dzięki tak zróżnicowanej propozycji, będziemy mogli dobrać rozwiązania dopasowane do specyfiki konkretnych obiektów. Nim przystąpimy do prac instalacyjnych, nim w ogóle wybierzemy wspólnie z klientem najlepszą dla niego opcję, nasi pracownicy zajmą się wstępnymi pomiarami.


     Pomiary są niezbędne, aby zweryfikować moc chłodniczą, której potrzebuje odbiorca, aby zapewnić dogodną temperaturę i wilgotność powietrza w konkretnym obiekcie. Po pracach instalacyjnych nie zostawimy naszych klientów bez opieki. Świadczymy bowiem regularne prace serwisowe, oraz realizujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Wszystko po to, aby korzystanie z naszych klimatyzatorów było bezpieczne, wygodne i proste przez długie lata.

                          montaż klimatyzacja w warszawa(c) 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone dla montazklimatyzacjiwarszawa.pl | Realizacja: j-net.pl